Atgal

« / 2016 04 28 Konferencija „Mano dovana Lietuvai“

„Mano dovana Lietuvai“ – jau dešimtoji, tradicinė Vilniaus kooperacijos kolegijos organizuojama konferencija.
 
Šiluma, nuoširdumas, studentų pastangos, apvainikuotos gražiais darbo vaisiais – toks apibūdinimas lydėjo mūsų konferenciją.
Direktorė Evalda Mažeikienė sveikindama konferencijos dalyvius, pasidžiaugė, kad graži ir prasminga tradicija tęsiasi. Lietuva praturtėja studentų – jaunųjų specialistų žiniomis, o įmonės –realiais ir naudingais produktais.
Devyni pranešimai atspindėjo šias  pagrindines konferencijos kryptis: IT produktų kūrimas, vadyba ir rinkodara, profesionali etika (žiūrėkite renginio programą). Šiuos darbus studentai kūrė grupėmis ir individualiai. Iš viso darbus pristatė 14 studentų.
Viktoras Stanaitis (BA14) pademonstravo UAB „Firma TRIO“ prekių apskaitos programą, kurią sukūrė Visual Basic priemonėmis.
Ieva Mareckaitė, Vilija Ulbinaitė, Toma Dailidėnaitė (BA14) modernizavo UAB „Luktarna“ operatorių darbo kontrolės apskaitos programą, su kuria darbuosis viena iš programos autorių – Ieva. Merginos buvo pasipuošę firmine įmonės apranga.
Valerija Fiodorova (BA14) pristatė net du savo sukurtus darbus: UAB „Turicum“ darbo užmokesčio apskaitos programą, su kuria dirbs jos mama, ir AB „Audimas“ išsamų rinkodaros planavimo darbą.
Alius Sultanovas (ISDP14) demonstravo tvarkaraščio sudarymo programą, skirtą Vilniaus kooperacijos kolegijai. Programą Alius kuria jau ne vienerius metus, darbas išaugo iki baigiamojo darbo lygio.
Justina Grymovič, Dovilė Balilionytė, Ramunė Čupalaitė (BA14) sukūrė ekologinės gamybos ūkio veiklos žurnalo elektroninę versiją. Su šia programa dirbs Ramunės dėdė.
Gintarė Račytė, Indrė Jasaitytė (ISDP15) pateikė įdomios informacijos apie IT sektoriaus plėtrą Lietuvoje, o jų pademonstruotas vaizdo filmukas labia taikliai atspindėjo konferencijos pavadinimą.
Apie pagyrimų darbuotojams poreikį, svarbą kalbėjo Julia Žavoronok, Roneta Lungu  (MVO15). Jos išanalizavo pagyrimų įtaką darbuotojų motyvacijai, darbo kokybei.
Norvydas Gribėnas (MVO14) žaismingai pristatė savo darbą  apie reklamos spalvų įtaką vartotojo sprendimams renkantis prekes. Šis pristatymas susilaukė išskirtinai daug klausimų. Norvydas pakomentavo, kaip ši tema įtakojo VPMF „Reda“ stendo, Tarptautinėje verslo praktinio mokymo firmų mugėje „Vilnius-2016“ apdovanoto sidabro medaliu, stilių.
Visiems renginio dalyviams įteikti konferencijos dalyvio pažymėjimai ir atminimo dovanėlės.
Svarbiausia, kad studentai, kurdami darbus, negailėjo laiko, širdyse degė ugnelė, leidusi išbandyti savo jėgas ir įrodyti sau: „AŠ GALIU!“.
Renginio pabaigoje buvo paskelti ir tradicinio IT konkurso nugalėtojai.
Nuo mūsų visų priklauso, kokia bus mūsų Tėvynė. Tad puoselėkime, stiprinkime ją savo darbais!
 


 

 

Konferencijos kvietimas ir registracija


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----