Atgal

« / 2016 03 08 Tarptautinis konkursas „Tradiciniai amatai – tautos paveldas“

2016 m. kovo 3 d. VPMF „Reda“ darbuotojai Norvydas Gribėnas, Dovilė Kalytytė, Justė Baltrūnaitė, Aurelija Lekavičiūtė, Karolina Venslauskaitė, lydimi dėstytojos Dalios Pileckienės, atstovavo VKK tarptautiniame konkurse-mugėje „Tradiciniai amatai – tautos paveldas“.
 
Konkurso tikslas - ugdyti meilę tautinėms tradicijoms ir tautiniam paveldui,  puoselėti studentų kūrybiškumą,  skatinti bendradarbiavimą ir toleranciją, gebėti efektyviai dirbti komandoje, plėtoti tarptautiškumą, dalintis gerąja patirtimi su kitomis mokymo institucijomis.
 
Renginyje, kuriame dalyvavo 14 komandų iš įvairių Lietuvos bei užsienio mokymo institucijų, vyko mugė, kurios metu komandos buvo vertinamos už prekių išdėstymą ir pateikimą, mokėjimą bendrauti su klientu, už aptarnavimo kultūrą.
 
Kita konkurso užduotis – namų darbų pristatymas „Kumštinė pirštinė“.  Pateiktoje pirštinėje turėjo atsispindėti tautinis paveldas arba jo elementai. Komandos pristatė labai įdomius darbus, tai buvo medinės, odinės, megztos, keptos, pieštos ir t.t. pirštinės. Kiekviena komanda savo gaminį pristatė jai priimtina forma (daina, šokis, vaidinimas, plakatas), buvo panaudotos įvairios IT priemonės vaizduotei sustiprinti. Trečioje konkurso užduotyje komandoms teko sukurti „gyvybės medį“, kuris turėjo  simbolizuoti komandos mokymo instituciją, joje rengiamas profesijas. Paskutinė užduotis buvo labai įdomi, nes tai buvo savotiškas iššūkis komandai, kuri turėjo atspėti įvairių pasaulio šalių tautiškus rūbus.
 
Po renginio buvome apdovanoti padėkomis ir simboliškomis dovanėlėmis. Laiką praleidome linksmai ir turiningai, skanavome nacionalinius patiekalus, klausėme liaudiškos lietuvių, baltarusių bei rusų muzikos, kažką naujo sužinojome ir išmokome.
 
Informaciją parengė VPMF „Reda“ kolektyvas 
 
 
 
  
Konkurso akimirkos
 

Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----