Naujienos

 

  VKK virtualioji biblioteka 

Galima prisijungti prie leidinio „Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“.
Prisijungimo slaptažodio teirautis bibliotekoje.

Elektroninių knygų prenumerata iš KTU

Informuojame, kad  yra atnaujinta elektroninių knygų prenumerata iš KTU.
Knygų sąrašą galite matyti mūsų kolegijos svetainėje, skiltyje „Naujai gauti leidiniai“.
Studentai ir dėstytojai jau gali skaityti el. knygas ne tik iš kolegijos kompiuterių, bet ir iš bet kokio įrenginio, kuris turi internetą.
Jeigu studentai ir dėstytojai nori skaityti knygas iš kitur, reikia prisijungti per e-books.ktu
Paieškoje, įvedę prenumeruojamos knygos pavadinimą, jūs  ją galėsite matyti ir skaityti.
 Jau turime galimybę prisijungti prie EBSCO duomenų bazių nuotoliniu būdu. Dėl slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.
Sukurtas naujas mokslo žurnalų vertinimo įrankis Quality Open Access Market (QUAM) http://www.qoam.eu/Prašome aktyviai įvertinti atviros prieigos žurnalus. Daugiau apie tai http://www.lmba.lt/naujiena/naujas-mokslo-zurnalu-vertinimo-irankis
Informuojame, kad pasikeitė Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamų užsienio ir terminuotos prieigos duomenų bazių naudojimo ne bibliotekoje duomenys. Daugiau apie tai – http://www.lnb.lt/duomenu-bazes/prenumeruojamos-duomenu-bazes/prenumeruojamos-duomenu-bazes-virtualiems-vartotojams. Jei dar neturite LNB pažymėjimo, žr. http://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/
  VKK bibliotekai suteikta prieiga prie Credo Online Reference Service duomenų bazės. Prisijungimas be slaptažodžių iš viso VKK kompiuterių tinklo. Duomenų bazės nuoroda: http://search.credoreference.com. Prašome naudotis!

Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----