DUK

Kuo Kolegija išskirtinė?

Vilniaus kooperacijos kolegija yra nevalstybinė aukštoji mokykla. Jos steigėjas  - Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga.  Ji  įsikūrusi  Vilniaus miesto centre ir pasižymi patogiu susisiekimu. Sava valgykla bei bendrabučiai itin palengvina studentų kasdieninę buitį.

Mūsų Kolegija – socialiai atsakinga bendraujanti ir bendradarbiaujanti institucija. Mes gerbiame žmogaus teises, rūpinamės savo darbuotojais, kovojame su korupcija, rūpinamės aplinka. Mūsų Kolegija nuolat mokosi ir yra atvira naujovėms. Joje kokybė – natūrali kasdieninė būsena (kas šiandien yra gerai, rytoj bus dar geriau).

Vilniaus kooperacijos kolegija yra sertifikuota pagal tarptautinius kokybės ir aplinkos apsaugos standartus: Kokybės vadybos ISO 9001 sertifikatas ir Aplinkosaugos ISO 14001 sertifikatas. Už socialinės atsakomybės principų integravimą į organizacijos valdymą bei bendruomenės įtraukimą į šį procesą 2013 m. Kolegija gavo nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą. Vilniaus kooperacijos kolegijai 2013 metais suteikta diplomo priedėlio etiketė (Diploma Supplement).

Ar galiu studijuoti gyvendamas užsienyje?
Taip, sudaromos galimybės studijuoti nuotoliniu būdu arba pagal individualų grafiką.
Ar Kolegija turi bendrabutį?

Taip, Kolegija turi bendrabučius Vilniuje ir Kaune.

Vilniuje bendrabutis yra įsikūręs šalia Kolegijos, pačiame sostinės centre. Bendrabutyje beveik 200 vietų. Kiekvienas studentas, gyvenantis bendrabutyje, turi galimybę savo kambaryje naudotis interneto ryšiu. Kaune Kolegija turi 60 vietų bendrabutį.  Plačiau...

Kaip sumažinti studijų kainą?
Ar baigus Kolegiją galima tęsti magistrantūros studijas Lietuvos ir užsienio universitetuose?

Lietuvos universitetai siūlo Kolegijos absolventams studijuoti magistrantūros studijų programose, iš pradžių įvykdžius universitetų nustatytą papildomųjų studijų programą (apima pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių asmuo nėra studijavęs).

Kolegijos absolventai magistrantūros studijas gali tęsti ir užsienio aukštosios mokyklose. Konkrečias priėmimo sąlygas reglamentuoja šių universitetų Priėmimo taisyklės.


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716